Помогите , плиз , срочно) Кількість речовин: а) хлорид натрію; б) магній хлорид потрібно взяти,

щоб у розчині містилось столько же іонів Хлору, скільки їх утворюється при розчиненні 2 моль алюмінієвого хлориду? Читайте, що речовини дисоціюють повністю.

Ответы на вопрос

Отвечает Дендяк Макс.

Ответ:

в 1 литре раствора n= 0,1 моль, значит в 100 мл- в 10 раз меньше

n=0,01 моль

m=n*М=0,01*58,5=0,585 г

или m=C*М*V/1000=0,1*58,5*100/1000=0,585 г

Объяснение: