Папишіть п'ять рівнянь реакцій використавши такі речовини: Fe(OH)3 HCl Ca Mg H2O Вкажіть, до

якого типу вони відносяться

Ответы на вопрос

Отвечает Галимзянов Рамазан.

Ответ:

Объяснение:

Fe(OH)3 + 3HCl = FeCl3 + 3H2O   обмен

Ca + 2HCl = CaCl2 + H2   замещение

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2  замещение

Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2  замещение

Mg + H2O = MgO + H2  замещение