Cкладіть молекулярні та йонні рівняння для схем : а) Ca(OH)2 + H2SO4 → ... ; б) Li2SO3 і HNO3 →...

; в) ZnCl2 + Na2SiO3 →.... Завдання виконуєте на ЛИСТКУ, не переписуючи та прикріплюєте файлом. А тут просто напишіть любу букву чи цифру, щоб зарахувалось

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Ca(OH)2 + H2SO4 = CaSO4↓ + 2H2O

Ca(2+) + 2OH(-) + 2H(+) + SO4(2-) = CaSO4↓ + 2H2O

Li2SO3 + 2HNO3 = 2LiNO3 + SO2↑ + H2O

2Li(+) + SO3(2-) + 2H(+) + 2NO3(-) = 2Li(+) + 2NO3(-) + SO2↑ + H2O

SO3(2-) + 2H(+) = SO2↑ + H2O

ZnCL2 + Na2SiO3 = 2NaCl + ZnSiO3↓

Zn(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + SiO3(2-) =2Na(+)+ 2Cl(-) + ZnSiO3↓

Zn(2+) + SiO3(2-) = ZnSiO3↓

Отвечает Торкунова Виктория.

Ответ:

почему это стоит в 1-4классах?