Складіть молекулярні, повні та скорочені іонні рівняння реакцій між розчинами А) Al(OH)3 + H2SO4

—> Б) гідроксиду барію і нітратної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Ответ:

Объяснение:

2Al(OH)3 + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 6H2O

2Al(OH)3 + 6H(+) + 3SO4(2-) = 2Al(3+) + 3SO4(2-) + 6H2O

2Al(OH)3 + 6H(+) = 2Al(3+) + 6H2O

Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O

Ba(2+) + 2OH(-) + 2H(+) + 2NO3(-) = Ba(2+) + 2NO3(-) + 2H2O

OH(-) + H(+) = H2O