Обчисліть масові частки елементів у бром (Vll) оскиді (Br2O7)


Ответы на вопрос

Отвечает Alisheri Inessa.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Br2O7) = 80*2 + 16*7 =272

W(Br) = Ar(Br)*n / Mr(Br2O7)  *100% = 80 *2 / 272  *100% =59%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Br2O7)  *100% = 16*7 / 272  *100% = 41%