Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.Який газ бурого кольору має назву « лисячий хвіст»:

а)N2O б) NO2 в) NO г) N2O52.Несолетворним оксидом Нітрогену є : а) N2O б) NO2 в) N2O3 г) N2O53.Який оксид утворюється при неповному згорянні вугілля : а) СО2 б) SO2 в) CO г) SO34.Який оксид при розчиненні у воді утворює дві кислоти: а) SO2 б) NO2 в) SO3 г) СO25.Взаємодіяти з киснем може: a) CO б) CO2 в) N2O5 г) SO36. Укажіть формулу вищого оксиду Сульфуруа) SO2; б) SO4; в) SO3; г) SO.ІІ рівень ( 3 бали) по 1,5 бали7. Завершити рівняння реакційА) P2O5 + NaOH → В) NO2 + H2O + O2 → Б) CO + Fe2O3 → Г) SO3 + CaO →8.Напишіть йонно-молекулярні рівняння реакції взаємодії:а) натрій сульфіту та хлоридної кислоти; IІІ рівень (3 бали)9. Здійсніть перетворення S→ SO2 → SO3 → H2 SO4 → BaSO4Для 2 рівняння скласти електронний баланс IV рівень (3 бали)10. Яку масу кремнію можна одержати внаслідок реакції між 12 г силіцій(ІV) оксиду і 6 г вуглецю?

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Андрей.

Ответ:

Объяснение:

1. б

2. а

3. в

4. б

5. а

6. в

7. А) P2O5 + 6NaOH →2 Na3PO4 + 3H2O

Б) 3CO + Fe2O3 → 2Fe + 3CO2

В) 4NO2 + 2H2O + O2 → 4HNO3

Г) SO3 + CaO → CaSO4

8. Na2SO3 + 2HCl → 2NaCl + SO2 + H2O

2Na^(+1) + SO3^(2-) + 2H^(+1) + 2Cl(^-1) → 2Na^(+1) + 2Cl^(-1) + SO2 + H2O

SO3^(2-) + 2H^(+1) → SO2 + H2O

9. S + O2 → SO2

2SO2 + O2 → 2SO3

SO3  + H2O → H2SO4

H2SO4 + Ba(OH)2 → BaSO4 + 2H2O

электронный баланс для второго:

S^(+4) - 2e → S^+6    окисление, восстановитель

O2^(0) + 4e → 2O^(-2)    восстановление, окислитель

10. SiO2 + 2C → Si + 2CO

n(SiO2) = m/M = 12/60 = 0,2 моль

n(C) = m/M = 6/12 = 0,5 моль

m(Si) = n*M = 0,2*28 = 5,6 г.