ЛЮДИ ХЕЕЕЛП!!!!!! ОТДАЮ ВСЕ БАЛЫ ЧТО ЕСТЬ!!!! 1. Який оксид за звичайних умов є твердою

речовиною: а) N2O б) NO2 в) NO г) N2O5 д) Р2O5 2. Вищим оксидом Нітрогену є: а) NO б) NO2 в) N2O3 г) N2O5 3. Який оксид зумовлює парниковий ефект: а) СО2 б) SO2 в) CO г) SO3 4. При взаємодії нітрогену (ІV) оксиду у воді в присутності кисню утворюється: а) нітратна кислота б) нітритна кислота в) нітратна та нітритна кислоти г) реакція не відбувається 5. Взаємодіяти з киснем може: a) N2O; б) N2O5; в) N2O3; г) NO. 6.Укажіть оксиди, що належать до кислотних: a) CO; б) NO; в) NO2; г) CO2. ІІ рівень ( 3 бали) по 1,5 бали 7. Завершити рівняння реакцій А) N2O5 + Ca(OH)2 → В) NO2 + H2O → Б) CO + Cr2O3 → Г) SO2 + NaOH → 8.Напишіть йонно-молекулярні рівняння реакції взаємодії: ф) амоній нітрату й барій гідроксиду. IІІ рівень (3 бали) 9. Здійсніть перетворення http://subject.com.ua/lesson/chemistry/10klas_1/10klas_1.files/image100.jpg До реакції 3 скласти електронний баланс IV рівень (3 бали) 10. Залізо масою 5,6 г згоріло в атмосфері хлору. Утворився ферум(ІІІ) хлорид масою 15,25 г. Обчисліть масову частку виходу продукту реакції, ферум(ІІІ) хлориду, від теоретично можливого.

Ответы на вопрос

Отвечает Іваницька Вікторія.

Ответ:

1-д

2-г

3-а

4-а

5-г

6-в,г

7. а)N2O5 + Ca(OH)2 = h20 + ca(no3)2

б)2NO2+H2O= HNO3 HNO2

в)CO + Cr2O3 не пойдет

г)SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O

8. 2NH4NO3 + Ba(OH)2 = 2NH3 + H2O + Ba(NO3)2

Объяснение: