Вычислите химическое количество углекислого газа в порции, содержащей 42 10/23 молекул углекислого

газа

Ответы на вопрос

Отвечает Ризуанов Арсен.

Ответ:

Объяснение:

Для того щоб визначити хімічну кількість углекислого газу (CO2) в порції, яка містить 42 10/23 молекули, спочатку нам потрібно знати кількість молекул в одному молі углекислого газу. Ця кількість відома як число Авогадро і дорівнює приблизно 6,0221 x 10^23 молекул на мільйон молекул, тобто:

1 мол = 6,0221 x 10^23 молекул

Тепер, ми можемо використовувати це число для розрахунку хімічної кількості:

Хімічна кількість (мол) = (Кількість молекул) / (Число Авогадро)

Хімічна кількість (мол) = (42 10/23) / (6,0221 x 10^23)

Хімічна кількість ≈ 7 x 10^-24 моль

Отже, хімічна кількість углекислого газу в даній порції становить приблизно 7 x 10^-24 моль.

Отвечает Коноваленко Елена.

Відповідь:

N(a)=6*10²³моль⁻¹

n(CO2)=42*10²³/6*10²³=7моль

Пояснення: