Помогите, дам 100 баллов Визначити відносну молекулярну масу ферум(III) гідроксиду Fe(OH) 3 та

W(О) в 1)А r (Fe), 2) А r (О), 3) А r (Н), 4) Записати формулу для визначення М r (Fe(OH) 3 ), 5) Підставити цифрові значення М r (Fe(OH) 3 ), 6) Обчислити М r (Fe(OH) 3 ), 7) Записати формулу для визначення W(О), 8) Підставити цифрові значення в формулу W(О), 9) Обчислити W(О)

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Егор.

Давайте розглянемо кожен пункт по черзі:

1) Аr (Fe) - Атомна маса заліза (Fe). Зазвичай, для обчислення Аr беруть середню атомну масу ізотопів елемента, призначеною в Міжнародній системі одиниць (IUPAC). Для заліза, середня атомна маса близько 55.85 г/моль.

2) Аr (O) - Атомна маса кисню (O). Середня атомна маса кисню становить приблизно 16.00 г/моль.

3) Аr (H) - Атомна маса водню (H). Середня атомна маса водню близько 1.01 г/моль.

4) Формула для визначення M r (Fe(OH) 3 ):

M r (Fe(OH) 3 ) = 3 * Аr (O) + 1 * Аr (Fe) + 3 * Аr (H)

5) Підставимо числові значення:

M r (Fe(OH) 3 ) = 3 * 16.00 г/моль (кисень) + 1 * 55.85 г/моль (залізо) + 3 * 1.01 г/моль (водень)

6) Обчислимо M r (Fe(OH) 3 ):

M r (Fe(OH) 3 ) = 48.00 г/моль + 55.85 г/моль + 3.03 г/моль = 106.88 г/моль

Тепер перейдемо до визначення Аr (W). Спершу, з'ясуємо скільки атомів кисню є в сполуці W(O):

Формула для визначення Аr (W(O)):

Аr (W(O)) = 1/3 * [M r (Fe(OH) 3 ) - (3 * Аr (O) + 1 * Аr (Fe))]

Підставимо числові значення:

Аr (W(O)) = 1/3 * [106.88 г/моль - (3 * 16.00 г/моль + 55.85 г/моль)]

Аr (W(O)) = 1/3 * [106.88 г/моль - 103.85 г/моль]

Аr (W(O)) = 1/3 * 3.03 г/моль

Аr (W(O)) = 1.01 г/моль

Отже, відносна атомна маса W(О) становить приблизно 1.01 г/моль.