Обчисліть маси розвинув глюкози з її масовими частками 14 і 30%, які необхідні для приготування 400

г 20%-го розчину цієї сполуки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чижик Марічка.

Ответ:

Объяснение:

14%=0.14

30%=0.3

20%=0.2

0.14x+0.3(400-x)=0.2*400

0.14x+120-0.3x=80

0.16x+120=80

-0.16x=80-120

-0.16x=-40

x=250г -- 14%

маса 30%: 400-250=150г.