Обчисліть відносні молекулярні (формульні) маси окси- дів: а) кальцій оксиду Ca0; б) сульфур(VI)

оксиду S0;в) карбон(ІV) оксиду CO; г) магній оксиду MgO.​

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

Мr (CaO) = 40+16=56

Мr (SO3) = 32+(16*3)=80

Мr (CO) = 12+16 = 28

Мr (MgO) = 24+16= 40

Объяснение: