Для одержання бензену масою 234г потрібно етіну: 1) 9 моль; 2) 12моль ; 3) 3моль ; 4) 6 моль.

Відповідь підтвердить розрахунками.

Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Максим.

Ответ: 1

Объяснение:

n(C6H6) = 234/78 = 3 моль

3C2H2(катализатор C акт) = C6H6

n(C2H2) = 3×3 =9 моль