У розчині масою 248 г міститься 34 г цукру. Обчисли масову частку цукру у цьому розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Салихов Роберт.

Відповідь:

13,7%

Пояснення:

бо 34/248=0,137*100%=13,7