ПОДСКАЖИТЕ ПРОШУ!!!!! Елемент міститься в головній підгрупі ІІІ групи 2-го періодуВизначте

елемент, складіть формулу його вищого оксиду іобчисліть масові частки елементів в оксиді​

Ответы на вопрос

Отвечает Королёнок Дарья.

Відповідь:

B-Бор

В2О3

Mr(B2O3)=Ar(B)*n(B)+Ar(O)*n(O)=11*2+16*3=22+48=70

W(B)= Ar(B)*n(B)/Mr(B2O3)=11*2/70=0,31 або 31%

W(O)= Ar(O)*n(O)/Mr(B2O3)=16*3/70=48/70=0,69 aбо 69%