5. Скільки грамів цукру потрібно розчинити в 100г 5%-вого розчину , щоб отримати 12%-вий розчин

цукру.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Кирилл.

Відповідь:

m1(цукру)=100*5/100=5г

х-маса цукру, яку треба додати в розчин

х+100- маса нового розчину

12=(х+5)*100/(100+х)

1200+12х=100х+500

12х-100х=-1200+500

88х=700

х=700/88=7,95=8г

Пояснення: