В озоні (0) кількістю речовини 1,5 моль міститься молекул А 9 1023В 6 1023Б 3 1023Г 12 1023​


Ответы на вопрос

Отвечает Маковський Влад.

Ответ:

А)

Объяснение:

N(O3) = Na * n = 6*10²³ 1/молекул * 1,5 моль = 9*10²³ молекул