Составить уравнения реакций Zn --- ZnO --- ZnSO4 --- Zn(OH)2 P --- P2O5 --- Ba3(PO4)2 --- Ba(OH)2


Ответы на вопрос

Отвечает Войцехович Андрій.

Ответ:

Уравнения реакций для даної послідовності перетворень виглядають наступним чином:

Окиснення цинку (Zn) в цинковий оксид (ZnO):
Zn + 1/2O2 → ZnO
Реакція цинкового оксиду (ZnO) з кислотою сірчаною (H2SO4) за утворення сульфату цинку (ZnSO4):
ZnO + H2SO4 → ZnSO4 + H2O
Реакція сульфату цинку (ZnSO4) з гідроксидом натрію (NaOH) за утворення гідроксиду цинку (Zn(OH)2) та сульфату натрію (Na2SO4):
ZnSO4 + 2NaOH → Zn(OH)2 + Na2SO4
Окиснення фосфору (P) в пентоксид фосфору (P2O5):
P + O2 → P2O5
Реакція пентоксиду фосфору (P2O5) з гідроксидом барію (Ba(OH)2) за утворення фосфату барію (Ba3(PO4)2):
P2O5 + 3Ba(OH)2 → Ba3(PO4)2 + 3H2O

Ці уравнення відображають послідовні перетворення з одного речовини до іншої.

Объяснение:

Отвечает Котик Даша.

Ответ:

2Zn+ O2= 2ZnO

ZnO+ H2SO4= ZnSO4+ H2O

ZnSO4+ 2H2O= Zn(OH) 2+ H2SO4

4P+ 5O2= 2P2O5

P2O5+ 3Ba(OH) 2= Ba3(PO4) 2+ 3H2O

Ba3(PO4)2+ 6H2O= 3Ba(OH) 2+ 2H3PO4

Надеюсь, что смогла помочь (◍•ᴗ•◍)