Обчисліть об'єм бутану , який витратися на повне згоряння кисню об'єм 6, 72л​


Ответы на вопрос

Отвечает Царёва Фатима.

2C4H10 + 13O2 → 8CO2 + 10H2O

n(O2)=6720г/32 г/міль= 210 міль

13/210=8/х

13х=1680

х=129,2 міль

V(CO2)= 129,2 міль*22,4. дм3/міль=2894дм3

2/х=8/129,2

8х=258,4

х=32,3 міль

V=32,3*22,4 дм3/міль=723.52 дм3