Скласти рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: CuO = CuCl2 =

Cu(OH)2 = CuO = Cu = CuCl2 На кожен знак дорівнює скласти 1 реакцію. Тобто всього ланцюжок містить 5 рівнянь реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Ворохов Илья.

Відповідь:2Cu+O2=2CuO

CuO+2HCl=CuCl2+H2O

CuCl2+2NaOh=Cu(OH)2+2NaCl

Cu(OH)=CuO+H2O

CuO+H2=Cu+H2O

Пояснення: