Яку кількість речовини містить 0.6×10^23 молекул речовини?


Ответы на вопрос

Отвечает Манчук Таня.

Ответ:

0.1 моль

Объяснение:

n(р) = N(р) / NA = 0.6 * 10^23/ 6.02 * 10^23 = 0.1 (моль)