30 баллов! Пожалуйста!! 13. Складіть рівняння реакцій, за якими можна здійснити такі

перетворення: CaC2 → C2H2 → C2H4 → C2H5OH → CH3CHO→CH3COOH → CH3COOCH3

Ответы на вопрос

Отвечает Стунтерский Коля.

Ответ:

Cac2+2h20=ca(oh)2+c2h2

C2h2+h2=c2h4

C2h4+h20=c2h5oh

C2h5oh+cuo=ch3cho+cu+h2o

Ch3cho+Ag2O=ch3cooh+2Ag

Ch3cooh+ch3oh=ch3cooch3+h20

Пожалуйста)