Складіть рівняння реакцій, за якими можна здійснити такі перетворення: CaC2 → C2H2 → C2H4 →

C2H5OH → CH3CHO→CH3COOH → CH3COOCH3

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Алина.

Ответ:

CaC2 + H2O = C2H2 + CaO

C2H2 + H2 = C2H4

C2H4 + H2O = C2H5OH

2C2H5OH + O2 = 2CH3CHO + 2H2O

CH3CHO + H2O = CH3COOH + 2H

CH3COOH + CH3OH = CH3COOCH3 + H2O

Объяснение: