Обчисліть масу етанолу, який прореагував із натрієм кількістю речовини 1,75 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Кудайберген Ермек.

Ответ:

уравнение находим массу этанола m(C2H5OH)=12*2+1*5+16+1=46

 х гр            1,75 моль

2С2H5OH+2Na=2C2H5ONa+H2

2*46          2моль

хгр-----------------------------1,75моль

92гр-------------------------2моль

х=1,75*92/2= 80,5 грамм спирта

Объяснение: