Яку кількість речовини натрій хлориду містить пачка кухонної солі масою 1 кг? Помогите пж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Лера.

Ответ:

Відомо: m(NaCl)=1 кг = 1000 г.

Знайти: n(NaCl) -?

Розв’язання:

n=m/M, де M=Mr г/моль

Mr(NaCl)=Ar(Na)+Ar(Cl)=23+35,5=58,5; M(NaCl)=58,5 г/моль.

n(NaCl)=1000 г:58,5 г/моль=17 моль

Відповідь: 17 моль.