до 200 г водного розчину деякої речовини з масовою часткою 15% лолили 50г води. обчисліть масову

частку речовини в розчині (%)

Ответы на вопрос

Отвечает Костылёв Данил.

Ответ:

У такому розчині 200*0,15 = 30г речовини

Нова маса розчину 200+50=250г

Маса речовини незмінна.

Нова концентрація розчину: 30/250*100% = 12%

Объяснение: