Під час процесу фотосинтезу виділилося 672 л кисню. Обчислити та вказати масу (г) глюкози, що при

цьому утворилася.

Ответы на вопрос

Отвечает Зотеев Денис.

Ответ:

900 г

Объяснение:

Пишемо реакцію фотосинтезу

6CO₂ + 6H₂O = C₆H₁₂O₆ + 6O₂

Рахуємо масу глюкози

m(C_6H_{12}O_6) = \dfrac{V(O_2) \cdot M(C_6H_{12}O_6)}{6 \cdot V_M} = \dfrac{672 \cdot 180}{6 \cdot 22.4} = 900\;g

Отвечает Чебану Снежана.
900 грам из-за реакции