Складіть структурну формулу і назвіть алкан з трьома атома- ми Карбона у головному ланцюзі,

молекулярна маса якого дорівнює 72.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Вика.

Ответ:

Объяснение:

Загальна формула алканів:  CₙH₂ₙ₊₂

M(CₙH₂ₙ₊₂) = 12n + 2n + 2

12n + 2n  + 2 = 72

14n + 2 = 72

14n = 72 - 2

14n = 70

n = 70 : 14

n = 5

формула алкану: C₅H₁₂ - пентан