Сколько нейтронов содержит ион карбонат CO3-?


Ответы на вопрос

Отвечает Калина Варвара.

Відповідь:

30

Пояснення:

Давайте порахуємо: вуглець має 6 електронів і 6 протонів, а отже і (12-6=6) 6 нейтронів, а кисень має 8 електронів і 8 протонів, а отже і (16-8=8) 8 нейтронів. В нашій сполуці нейтронів буде: 6 + 8*3 = 30