Яка маса натрій гідроксиду міститься у 200мл розчину із масовою часткою гідроксиду 35%, якщо

густина розчину становить 1,38г/мл?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шпаковская Лера.

Ответ:

m р-ну (NaOH) = ρ р-ну * V р-ну = 200 * 1,38 = 276 г;

m (NaOH) = ω * m р-ну / 100% = 35% * 276 / 100% = 96,6 г.

Объяснение: