Дописати рівняння реакції і урівняти методом електронного балансу: Аl + NаОН + Н₂О → (У відповіді

вказати коефіцієнт, який стоїть перед відновником) *

Ответы на вопрос

Отвечает Антоневич Мария.

Ответ:

2Al + 6H2O + 6NaOH → 2Na3[Al(OH)6] + 3H2

Объяснение:

Отвечает Чебанова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

2Al + 2NaOH + 6H2O -> 2Na[Al(OH)4] + 3H2

Al(0) -3e = Al(+3)      2    ок-ие

в-ль

2H(+) +2e = H2(0)    3    в-ие

ок-ль