Обчисліть масу натрій гідроксиду в розчині масою 250 г, у якому масова частка натрій гідроксиду 10%


Ответы на вопрос

Отвечает Гуноев Мага.

Відповідь:

m(NaOH) = 25 г

Пояснення:

m(NaOH) = m (р-ну NaOH) * 0,1

m(NaOH) = 250 * 0,1 = 25 г