Маємо сполуки Купруму: купрум(І) оксид, купрум(І) сульфід, купрум(І) оксид, куп- рум(Н) сульфід. В

яких речовинах вміст масових часток Сu однаковий. Бистро срочно даю все свои балы​

Ответы на вопрос

Отвечает Ищук Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Cu2O) = Ar(Cu) * 2 + Ar(O) = 64 * 2 + 16 = 144

w(Cu) = n * Ar(Cu) /Mr(Cu2O) * 100% = 2 * 64/144 * 100% = 88,88%

Mr(Cu2S) = Ar(Cu) * 2 + Ar(S) = 64 * 2 + 32 = 160

w(Cu) = n * Ar(Cu) /Mr(Cu2S) * 100% = 2 * 64/160 * 100% = 80%

Mr(CuO) = Ar(Cu) + Ar(O) = 64 + 16 = 80

w(Cu) = n * Ar(Cu) /Mr(CuO) * 100% = 64/80 * 100% = 80%

Mr(CuS) = Ar(Cu)  + Ar(S) = 64 + 32 = 98

w(Cu) = n * Ar(Cu) /Mr(CuS) * 100% = 64/98 * 100% = 65,3%

Вміст масових часток Сu однаковий в купрум(І) сульфід і купрум(ІІ) оксид