складіть формули оксидів і назвіть їх:W(6),Mg,Li,N(4) у одному з них обчисліть масову частку

оксигену​

Ответы на вопрос

Отвечает Политахин Костя.

Відповідь:

W(6), WO3 вольфрам(VI) оксид

Mg   MgO магній оксид

,Li,   Ki2O калій оксид

N(4)  NO2 нітроген(IV( оксид

Mr(NO2)=14+16*2=44

w(O)=32*100/44=72,7%

Пояснення: