Помогите Складіть рівняння реакції.Розставте коефіцієнти. Cu(OH)2 + HCl = H2SO4 + Cu(OH) 2 =

HNO3 + Ba(OH) 2 = Mg + H2SO4 = HCl + BaO = H2SO4 + MgO =

Ответы на вопрос

Отвечает Сотников Денис.

Відповідь:

Cu(OH)2 + 2HCl =CuCI2+2H2O

H2SO4 + Cu(OH) 2 =CuSO4+2H2O

2HNO3 + Ba(OH) 2 =Ba(NO3)2+2H2O

Mg + H2SO4 =MgSO4+H2

2HCl + BaO =BaCI2+H2O

H2SO4 + MgO =MgSO4+H2O

Пояснення: