виведить молекулярну формулу газу, знаючи,що масова частка вуглецю в ньому становить 85,7%,водню

14,3%.Відносна густина газу за воднем -21.

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Анастасия.
Dx(H2) = Mx = 21*2 = 42 г/моль

n(C) = (85.7*42)/1200 = 3;

n(H) = (14.3*42)/100 = 6;

C3H6 — пропен.