Укажіть формулу вуглеводні ряду ацетилену , відносна густина за воднем якого дорівнює 20: а)

c5h8б) c3h4 в) c3h6г) c4h6

Ответы на вопрос

Отвечает Милославская Анастасия.

D(CxHy) = D(H2) * Mr(H2)= 20*2=40

загальна формула ацетилену: CnHn-2

= 40

14n = 42

n= 3

C3H4

відповідь:Б