З якими речовинами — SO2, KNO, MgCO, K, SO, ZnS, NaOH, Fe,03 - реагуватиме хлоридна кислота?

Напишіть рівняння реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Никита.
MgCO3 + 2HCl = MgCl2 + H2O + CO2

NaOH + HCl = NaCl + HOH

Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O