Визначте масу (в грамах) мідного купоросу кількістю речовини 0,1 моль


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Отвечает Воротинцева Лиза.

Дано:

n(CuSO4*5H2O) = 0,1 моль

Знайти:

m(CuSO4*5H2O) - ?

Розв'язання:

1) M(CuSO4*5H2O) = Ar(Cu) * N(Cu) + Ar(S) * N(S) + Ar(O) * N(O) + Ar(H) * N(H) + Ar(O) * N(O) =  64 * 1 + 32 * 1 + 16 * 4 + 1 * 10 + 16 * 5 = 250 г/моль;

2) m(CuSO4*5H2O) = n * M = 0,1 * 250 = 25 г.

Відповідь: Маса CuSO4*5H2O становить 25 г.