1. Визначте, де та у скільки разів, міститься більше молекул: у 20 грам речовини Fe2O3 чи у 5,6

литрів ( H .Y.) речовини C3H8? Помогите срочно, даю 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Михаил.

Ответ:

Объяснение:

М(Fe2O3 ) = 56 * 2 + 16 * 3 = 160 г/моль

n(Fe2O3) = m(Fe2O3)/М(Fe2O3 )= 20/160 = 0,125 моль

N(Fe2O3) = n(Fe2O3) * Na = 0,125 * 6,02 * 10²³ = 0,7525 * 10²³ молекул

n(C3H8) = V(C3H8) /Vm = 5,6/22,4 = 0,25 моль

N(C3H8) = n(C3H8) * Na = 0,25 * 6,02 * 10²³ = 1,505 * 10²³ молекул

Молекул  у С3Н8 міститься у 2 рази більше,так як кількість речовини С3Н8 у 2 рази більше ніж у Fe2O3