Складіть і урівняйте рівняння реакцій, вкажіть тип реакцій: 1) Fe(OH)3 + HNO3 = 2) Al + H2SO4 =

3) HNO3 = 4) SO3 + MgO =

Ответы на вопрос

Отвечает Никишенко Андрей.

Объяснение:

1) Fe(OH)3 + 3HNO3 =Fe(NO3)3 + 3H2O нейтралізації (обміну)

2) 2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2↑ заміщення

3) 4HNO3 = 4NO2↑ + 2H2O + O2↑ розклад

4) SO3 + MgO = MgSO4 сполучення