Даю 50 балов!!! Який об"єм газу витратиться на гідрування 3 моль триолеїну?


Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Виктория.

Ответ:

Объяснение:

 3моль            х л

C57H104O6 + 3H2 → C57H110O6

З РХР бачимо, що n(C57H104O6) : n(H2) = 1 : 3 тобто

n(H2) = 3n(C57H104O6) = 3 * 3 = 9 моль

V(H2) = n(H2) * Vm = 9 * 22,4 = 201,6 л

Отвечает Кулиш Дима.

Дано:

n(C3H5(C17H33COO)3) = 3 моль

Знайти:

V(газу) - ?

Розв'язання:

1) C3H5(C17H33COO)3 + 3H2 → C3H5(C17H35COO)3;

2) n(H2) = n(C3H5(C17H33COO)3) * 3 = 3 * 3 = 9 моль;

3) V(H2) = n(H2) * Vm = 9 * 22,4 = 201,6 л.

Відповідь: Об'єм H2 становить 201,6 л.