Обчисліть об'єм азоту та водню (н.у), які необхідні для добування амоніаку об'ємом 6 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Никита.

Дано:

V(NH3) = 6 л

Знайти:

V(N2) - ?

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) N2 + 3H2 → 2NH3;

2) V(N2) = V(NH3) / 2 = 6 / 2 = 3 л;

3) V(H2) = V(NH3) * 3 / 2 = 6 * 3 / 2 = 9 л.

Відповідь: Об'єм N2 становить 3 л; H2 - 9 л.