На магній кількістю речовини 0,3 моль за високої температури подіяли азотом кількістю речовини

0,3 моль. Визначте масу продукту реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Анастасия.

Дано:

n(Mg) = 0,3 моль

n(N2) = 0,3 моль

Знайти:

m(продукту) - ?

Розв'язання:

1) 3Mg + N2 → Mg3N2;

2) Mg у нестачі, розрахунки по ньому;

3) n(Mg3N2) = n(Mg) / 3 = 0,3 / 3 = 0,1 моль;

4) m(Mg3N2) = n * M = 0,1 * 100 = 10 г.

Відповідь: Маса Mg3N2 становить 10 г.