•1. Глюкозаның формуласы С Н12О6, сахарозаның формуласы С12Н22011- Қай заттың құрамында оттек

атомының мөлшері көп? 2. Құрамында 40% күкірт және 60% оттек бар қосылыстың формуласын анықтаңдар. • 3. Қандай да бір заттың құрамына химиялық талдау жасағанда оның 39,6% калий, 27,9% марганец және 32,5% оттектен тұратыны анықталды. Қосылыстың форму- ласын анықтаңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартюшов Иван.

Ответ:M (C6 H12 O6) 12 • 6 +1 +12 +16 • 6 = 72 +12 +96 = 180г

96 • 100%: 180 = 53,33%

Объяснение: