қандай да бір заттың құрамына химиялық талдау жасағанда оның 39,6% калий,27,96 марганец және 32,5%

оттектен тұратыны анықталды. Қосылыстың формуласын анықтаңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Галямшина Алина.

Ответ:

Объяснение:

39.6/39= 1

27.96/55=0.5

32.5/16=2

1/0.5=2

0.5/0.5=1

2/0.5=4

K2MnO4