1. Здійснити запропоновані рівняння, записати до якого типу вони належать: a) So+O2=

b)CaCO3=c)S(VI)+O2>d)Mg(OH)2=e)H2+CI2=f)FeS+HCl=​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
A) So + O2 = SO2
- Тип реакції: оксидація
b) CaCO3 = CaO + CO2
- Тип реакції: розкладання
c) S(VI) + O2 > SO3
- Тип реакції: синтез
d) Mg(OH)2 = MgO + H2O
- Тип реакції: розкладання
e) H2 + Cl2 = 2HCl
- Тип реакції: синтез
f) FeS + 2HCl = FeCl2 + H2S
- Тип реакції: подвійна заміна