2. Обчисліть масові частки елементів у сполуках: б) С2Н6​


Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллина Аида.

Відповідь:

Масова частка вуглецю (C) =  80%

Масова частка водню (H) =  20%

Пояснення:

Розрахунок молярної  маси C2H6

Mr[C2H6] = Ar[C] * 2 + Ar[H] * 6 = 12.0107 * 2 + 1.00794 * 6 = 30г/моль

Розрахунок масових часток елементів у C2H6

Масова частка вуглецю (C) = 24: 30 * 100 = 80%

Масова частка водню (H) = 6: 30. * 100 = 20%