Рівняння у молекулярній , повній і скороченій йонній формах AlCl₃ + 3KOH --->Al(OH)₃ + 3KCl


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Данилка.

AlCl₃ + 3KOH = Al(OH)₃↓ + 3KCl
Al³
⁺ + 3Cl⁻ + 3K⁺ + 3OH⁻ = Al(OH)₃↓ + 3K⁺ + 3Cl⁻
Al³
⁺ + 3OH⁻ = Al(OH)₃