в розчин масою 200 грам з масовою часткою 15% додали розчин масою 300г з масовою часткою 25 %

обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині що утворився​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьев Игорь.

Відповідь:

m1(реч)=200*15/100=30г

m2(реч)=300*25/100=75г

m(розч)=200+300=500г

m3(реч)=30+75=105г

w=105*100/500=21%

Пояснення: