Масова частка Феруму в зразку сполуки FeO становить 75 %. За допомогою обчислень з’ясуйте, чи є

цей зразок чистою сполукою.

Ответы на вопрос

Отвечает Гарманова Даша.

Ответ:

W (Fe) =M(Fe)/M(FeO) =56/72≈0,78≈78%

W(Fe) =M(Fe) *2/